Strona główna
Usługi
O nas
Ciekawe strony
Praca
Kontakt


Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (65) 520-41-02  Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: profitax@profitax.eu

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 2004 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku finansowym. Specjalizujemy się w kompleksowej obsludze ksiegowo-informatycznej. Nasi stali Klienci cenią w szczególności fachowość oraz rzetelność. Prowadzimy firmę w Lesznie na osiedlu Wieniawa 57 a.


Top